Мицкоски: Народот доаѓа по своето

Мицкоски: Народот доаѓа по своето

ВМРО-ДПМНЕ, традиционално, кампањата за парламентарните избори, ја почна од Охрид.. Посилни сме од кога било, обединети како никогаш порано, за да ја вратиме Македонија, таму, каде што припаѓа – на народот – порача пред охриѓани, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски..

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста