„Што не е јасно?“ во 21:10 часот, гостин Бујар Османи

За кого игра ДУИ? Дали Заев ќе им ги украде гласовите на интегративците?

За одговор на овие и на други прашања гледајте вечерва во “Што не е јасно?” во 21:10 часот. Гостин ќе биде вицепремиерот Бујар Османи.

 

Во петок во 21:10 часот само на АЛФА ТЕЛЕВИЗИЈА во „ШТО НЕ Е ЈАСНО“ со Искра Коровешовска!

Publiée par Alfa Televizija sur Mercredi 17 juin 2020

Advertisements