Прес конференција на Христијан Мицкоски во 12:30

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска со почеток во 12:30 часот ќе одржи прес-конференција.

Од партијата информираат дека прес-конференцијата ќе се одржи во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ.

Прес-конференцијата Курир ќе ја пренесува во живо, а истата може да ја следите на неговата фејсбук страница.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста