Пендаровски и Силјановска-Давкова во Крушево

Пендаровски и Силјановска-Давкова во Крушево

Кандитатите за претседател на Македонија, Стево Пендаровски и Гордана Силјановска Давкова беа во Крушево. Еве ги нивните пораки:

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )