Утре без струја дел од општина Аеродром

Од ЕВН Македонија АД добивме известување дека на ден 02.07.2021 година ( петок ) без електрична енергија ќе останат:

– во периодот од 08.00 до 16.00 часот, дел од корисниците од улиците Коста Новаковиќ и Методија Шаторов – Шарло. ( општина Аеродром ), како и дел од корисниците од улиците Елисие Поповски -Марко и Антон Панов. ( општина Центар )

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста