НАЈНОВИ ВЕСТИ

Мицкоски побара оставка од Владата

Одамна реков, мафијата има своја држава. Нема дно кое не го пробија.

Оставка на Владата веднаш!, пишува на својата Фејсбук страница лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

https://www.facebook.com/MickoskiHristijan/posts/1801676073341177
КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста