КАКВА ПРОВОКАЦИЈА: Фановите останаа без коментар кога ја видоа Ана во вакво издание (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ редовно објавува фотографии за своите следбеници на социјалните мрежи за секој нејзин чекор. Нејзиното најново издание го привлече вниманието на јавноста.

Имено, на летните температури, кои деновиве се искачуваат до 30 Целзиусови степени, Николиќ се појави во градот со чизми, додека носеше проѕирен фустан кој одлично одговара на облините на пејачката.

Лицето како и секоја голема sвезда се криеше зад скапите очила за сонце.

Под фустанот носеше само долна облека.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста