Дарко Лазиќ ослабе до непрепознатиливост

Пејачот Дарко Лазиќ шокираше многумина кога скоро преку ноќ ослабе 70 килограми, откако го оперираше желудникот.

Тој синоќа се појави на еден сплав, каде настапувал, а присутните не можеле да поверуваат колку се трансформирал.

Дарко неодамна се исфарбал рус, а за стајлинг одбрал фармерки и црна маица.

Дали ова е навистина тој, се слушале коментари од сите страни.

Osmeh zadovoljnog muškarca! Darko Lazić smršao 60 kilograma (foto)
КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста