Закажана владина седница во 12 часот

Владата денеска со почеток во 12:00 часот, ќе одржи седница преку видео-конференциска врска.

Како што соопштија од владиниот Сектор за односи со јавноста, за заклучоците од седницата ќе информираат со соопштение по нејзиното завршување.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста