ВМРО-ДПМНЕ на прес-конференција ќе објави нови имиња од аферата „Мафија“

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски денеска во 12:45 часот ќе одржи прес-конференција.

Од партијата информираат дека на прес конференцијата ќе бидат изнесени нови имиња од аферата „Мафија“.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста