“Везилка” оваа недела ве носи во Дојран

Оваа недела уживајте пред малите екрани, со најновото издание на емисијата “Везилка”

Дојран е нашата следна дестинација која ќе ги прикаже сите свои убавини, традиции, вкусна храна и специјалитети.

Уживајте во убавата музика и се останато што екипата на “Везилка” ви приреди за во недела во 12 часот.

Бидете со Алфа.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста