});

Јеремиќ: Вучиќ со Тачи и Харадинај создаваат атмосфера на војна за да го признаат Косово

Лидерот на Наодната партија, Вук Јеремиќ од опозицискиот Сојуз за Србија, оцени денеска дека претседателот Александар Вучиќ, заедно со „партнерите

Read more