Почетна Тагови Рекет 2

Таг: Рекет 2

Героски: „Човек со брада“ месечно земал рекет од „Дијамед“ во име...

Директорот на Фондот за здравствено осигурување Ден Доччев преку „брадест посредник“ на месечно ниво изнудувал пари од фирмата „Дијамед“, за нормално да течат исплатите...

„Рекет 2” тапка во место – Мицкоски се закани ако постапката...

Молк од Јавното обвинителство за аферата „Рекет 2“. Нема одговор на прашањата на Алфа дали кривичната пријава против Директорот на Фондот за здравствено осигурување...