Почетна Тагови реализација

Таг: реализација

Многу ветувања, мала реализација – здравството останува „клинички случај“

Околу 1600 лекари и медицински сестри се уште чекаат да добијат договор на неопределено време. Филипче уште пред три месеци им ветуваше оти ќе...