Почетна Тагови Преговори

Таг: Преговори

Нема напредок за законско решение за СЈО

Не е постигнат напредок за законот за јавното обвинителство и на денешната средба на работните групи на Владата и на опозициската ВМРО-ДПМНЕ во Министерството...