Почетна Тагови даноци Бранко Азески

Таг: даноци Бранко Азески

Бизнисот против порастот на даноците

Бизнисот остро против зголемувањето на даноците. Бараат решението да се одложи за 5 години, зошто нема време да се вметнат забелешките на стопанството во...