30 C
Скопје
18.08.2019
Почетна Тагови јанакиески

Таг: јанакиески

Стоилковски: Јанакиески и Божиновски не ги прекршиле одредените мерки за претпазливост,...

Апелацискиот суд мора да се издигне над политичкиот притисок и нарачани притвори мотивирани само и само од политичкиот прогон кој што се спроведува врз...