4.4 C
Скопје
21.03.2019
Почетна Тагови УЈП електронски систем

Таг: УЈП електронски систем

Револт кон УЈП откако побара и пензионерите електронски да се регистрираат

Наместо полесни процедури, отежнување на постапката. Граѓаните револтирани откако Управата за јавни приходи побара сите да се регистрираат во новиот електронски систем за персонален...
WordPress Image Lightbox Plugin