4 C
Скопје
17.02.2019
Почетна Тагови увид банкарски сметки

Таг: увид банкарски сметки

Јавноста револтирана, УЈП ќе гледа во сечија сметка

Граѓаните гневни поради најавите на УЈП дека ќе врши детален увид во банкарските сметки на луѓето кои досега беа банкарска тајна. По негативните реакции...
WordPress Image Lightbox Plugin