24.3 C
Скопје
18.06.2019
Почетна Тагови Тенк

Таг: Тенк

Пресуда за Јанкулоска – судот не ги зема предвид аргументите на...

Мерцедесот Ц 600 Гард е единственото возило кое ги исполнува врвните европски и светски стандарди за заштита на ВИП личности. Специјалното обвинителство случајот „Тенк“ го...