20 C
Скопје
22.07.2019
Почетна Тагови став даноци комори

Таг: став даноци комори

Бизнисот против порастот на даноците

Бизнисот остро против зголемувањето на даноците. Бараат решението да се одложи за 5 години, зошто нема време да се вметнат забелешките на стопанството во...