10 C
Скопје
21.03.2019
Почетна Тагови симптоми

Таг: симптоми

Дали ви пречи глутенот? Овие 10 симптоми ќе ви го откријат...

Станува збор за два различни здравствени проблеми што можат да се решат со елиминација на глутенот од исхраната. Целијакија е хронична автоимуна болест, односно тешка...
WordPress Image Lightbox Plugin