12.3 C
Скопје
21.03.2019
Почетна Тагови просени примања

Таг: просени примања

Словенија со највисока, Македонија со најниска просечна нето плата во регионот...

Со просечна месечна нето плата од 399,28 евра, Македонија се најде на дното во регионот. Словенија е на врвот на листата со месечна нето...
WordPress Image Lightbox Plugin