-2 C
Скопје
19.01.2019
Почетна Тагови пожар Грција

Таг: пожар Грција

Пожарите во Атика одзедоа најмалку 90 животи

Бројот на жртвите од пожарите во источниот ден на областа Атика, од ден на ден се зголемува. По 55-годишната жена, која утрово почина, уште...
WordPress Image Lightbox Plugin