28.7 C
Скопје
22.07.2019
Почетна Тагови Петре Шилегов

Таг: Петре Шилегов

Шилегов ја сподели маката со скопјани: И јас го дишам истиот...

„Дишеме отров секоја зима. Ќе ставиме крај на градежното дивеење низ градот. Ќе го направиме Скопје онака како што доликува. Нема повеќе да има...