4.4 C
Скопје
21.03.2019
Почетна Тагови педалинки Охрид

Таг: педалинки Охрид

Како да се стават под контрола охридските педалинки?

Охридската капетанија бара модел како педалинките да ги земе под своја надлежност.Сите пловила кои нема начин да се контролираат, треба да се стават во...
WordPress Image Lightbox Plugin