23 C
Скопје
25.03.2019
Почетна Тагови обид за убиство

Таг: обид за убиство

Андов: Сè што напишав во книгата се факти

Срамно е 23 години по обидот за убиство врз Киро Глигоров да нема ни осомничен, коментира првиот претседател на македонското собрание, Стојан Андов, кој...
WordPress Image Lightbox Plugin