18.9 C
Скопје
20.08.2019
Почетна Тагови музика

Таг: музика

Вечерва во Битола започнува “Фестивал на музика од светот“

Љубителите на музиката во Битола, од вечерва во Центарот за култура три дена ќе можат да уживаат во годинешната понуда на интернационалниот ``Фестивал на...