15.7 C
Скопје
20.06.2019
Почетна Тагови Мој термин

Таг: Мој термин

„Мој термин“ – со месеци се чека за снимање, но и...

Ендокринологија, Имунологија, Ортопедија. Ова се само дел од државните клиники во кои во моментов воопшто не може да се закаже преглед кај специјалист. Кај...