28.7 C
Скопје
22.07.2019
Почетна Тагови монструм

Таг: монструм

Продолжува судењето за случајот „Монструм“

Во Кривичниот суд денеска продолжува судењето за петкратното убиство кај Смилковско Езеро на 12 април 2012 година. На минатото рочиште беа сослушани три вешти лица...