-2 C
Скопје
19.01.2019
Почетна Тагови микрочипови

Таг: микрочипови

Наскоро почнува вградувањето микрочипови кај домашните миленичиња

Наскоро ќе почне вградувањето на микрочипови кај домашните миленичиња (кучиња и мачки), информира директорот на Агенцијата захрана и ветеринарство (АХВ) Зоран Атанасов. - Постапката со...
WordPress Image Lightbox Plugin