23.9 C
Скопје
23.07.2019
Почетна Тагови македонски вина

Таг: македонски вина

Американскиот џет-сет пиеше македонско вино во Њујорк

Македонски вина се служеа на хуманитарниот настан што се одржа минатата недела во Њујорк во организација на познатата модна дизајнерка Дона Каран и...