9.6 C
Скопје
22.03.2019
Почетна Тагови книга

Таг: книга

Андов: Сè што напишав во книгата се факти

Срамно е 23 години по обидот за убиство врз Киро Глигоров да нема ни осомничен, коментира првиот претседател на македонското собрание, Стојан Андов, кој...
WordPress Image Lightbox Plugin