4.4 C
Скопје
21.03.2019
Почетна Тагови Заев поткуп

Таг: Заев поткуп

„Глас за Македонија“ побара институциите да реагираат на обидот за референдумски...

За обидот за референдумски поткуп од страна на Зоран Заев на средба со граѓани во Крива Паланка, партијата „Глас за Македонија“ денеска поднесе претставки...
WordPress Image Lightbox Plugin