9.6 C
Скопје
22.03.2019
Почетна Тагови Жан Митрев

Таг: Жан Митрев

Детска кардиохирургија се сели во „Жан Митрев“, ќе плаќа ФЗОМ

По брза постапка, без јавни дебати и студии, донесена одлука - детска кардиохирургија се сели кај „Жан Митрев“. Кардиохируршки операции кај новороденчињата и малите...
WordPress Image Lightbox Plugin