23 C
Скопје
25.03.2019
Почетна Тагови економија

Таг: економија

Предреферендумски економијата „процвета“ – со НАТО и ЕУ ќе ни тргне...

Прогресивниот данок ќе почека, референдумската кампања ја одложи и летната дебата, но и неговото воведување, кое Владата го најавуваше за од 1 јануари следната...
WordPress Image Lightbox Plugin