15.1 C
Скопје
20.08.2019
Почетна Тагови Едина Муса

Таг: Едина Муса

Кошаркарката Едина Муса во несекојдневно издание (ФОТО)

Минатата вечер во 20 часот нашата екипа успеа да ја „улови“ познатата кошаркарка во досега невидено издание. Имено, таа за време на тренинг со...