19 C
Скопје
24.03.2019
Почетна Тагови детали

Таг: детали

Андов: Сè што напишав во книгата се факти

Срамно е 23 години по обидот за убиство врз Киро Глигоров да нема ни осомничен, коментира првиот претседател на македонското собрание, Стојан Андов, кој...
WordPress Image Lightbox Plugin