-2 C
Скопје
19.01.2019
Почетна Тагови ГМО

Таг: ГМО

Анализите потврдија: Соините трошки и шницли содржат ГМО, следи уништување

Анализите во референтната лабораторија во ЕУ потврдија присуство на ГМО во соините шницли и трошки увезени во земјава од Србија од страна на компанијата...
WordPress Image Lightbox Plugin