9.6 C
Скопје
23.03.2019
Почетна Тагови власт

Таг: власт

Странските инвестиции во минус

Пад на странските инвестиции. Бројките покажуваат минусно салдо. Директните странски инвестиции за девет месеци годинава, според податоците на Народната банка, изнесуваат 315,5 милиони евра....
WordPress Image Lightbox Plugin