Славната порно актерка Зои Паркер пронајдена мртва

Поранешната порно актерка Зои Паркер, која беше номинирана актерка со најдобра секс сцена во 2017 година, е пронајдена мртва. Зои неодамна ја напушти порно индустријата, според „Дејли Стар“, а причината за смртта засега не е позната.

Зои во порно-индустријата влегла на 18 години, а се појавила во повеќе од 120 сцени во периодот од 2014 до 2020 година.

По напуштањето на порно-индустријата, Зои Паркер се вратила во домот во Тексас за да биде блиску до семејството и започнала нов живот.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста