Вечерва во „Што не е јасно?“ во 21:10 часот гостува професорот Гордан Калајџиев

Политички и правни последици од пресудата за Рекет. Боки 13 на денот „Д,“ рече парите завршиле кај браќата Заеви. Империјата го урна СЈО, даде ли Рускоска одговор на сите прашања за рекетирањето? Професор Гордан Калајџиев во „Што не е јасно?“. Вечерва во 21:10 часот со Катерина Гетева на телевизија Алфа.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста