Почина диџеј Ицко од Антена 5

По долго боледување од корона вирус почина диџеј Ицко од Антена 5.

Веста ја објавија неговите пријатели и соработници кои преку фејсбук статуси се простија од него.

Почивај во мир.

 

Колега, другар и човек кој во секое време беше спремен да ( ми ) даде искрен совет, помош и поддршка. Сеуште во…

Publiée par Vladimir Blazev sur Mercredi 17 juin 2020

 

Advertisements

Поврзани вести