НАЈНОВИ ВЕСТИ

Нови цена на горивата од полноќ

Минатата недела РКЕ одлучи цените да бензините и дизелот да се намали за половина денар.

Цената на Екстра лесното масло за домаќинство (ЕЛ-1), се намали за еден денар.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста