НИКОБ ЛАБ СО ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ЗА PCR ТЕСТОВИ ЗА МАКЕДОНСКИТЕ НАВИВАЧИ

По повод настапот на македонската репрезентација на европското првенство ЕURO 2020 лабораторијата НИКОБ ЛАБ на македонските навивачи им овозможува PCR тестови за Covid-19 со сертификат на англиски јазик,  по промотивна цена од 1400 ден и подарок македонско знаме (100х50cm).

Оваа понуда важи додека трае Европското првенство (11 јуни – 11 јули, 2021г). Задолжителна е претходна резервација за PCR тестирање на линкот: https://booking.nikoblab.his.mk/

НИКОБ ЛАБ лабораторијата поседува најголем капацитет за изведување на PCR тестови во државата, делува преку 6 Ковид-19 пунктови на пристапни локации со сопствен паркинг.

НИКОБ ЛАБ со поддршка за нашите ФУДБАЛСКИ ХЕРОИ!

Со срце за Македонија по нов историски успех!

Сега е наше време! За Пандев и другарите.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста