Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски овие денови е топ тема во јавноста откако сама започна да провоцира преку социјалните мрежи.

Неодамна таа вниманието го привлече преку фотографија на која буквално ја натегна тангата и позираше во неа, додека овој пат таа го испровоцира поранешниот сопруг со фотографија која откако ќе ја види сигурно нема да му биде сеедно.

Целото ова време јавноста се прашуваше дали Кристина по разводот со Кајмакоски има ново момче во нејзиниот живот.

Сепак намерно или не, таа сподели фотографија на која можеби се наоѓа нејзиното ново момче, погледнете.