Младиот актер кој важеше за вистински убавец пронајден мртов

Актерот Даниел Микелсон, 23 годишниот актер ненајдено почина на 4.јули, а од него фановите се простуваат.

Прераната смрт ги изненади неговите обожаватели како и бројните колеги кои по пат на социјалните мрежи изразија сочуство и поддршка на неговото семејство.

Сестрата на актерот Мердит Микелсон напиша емотивна вест за својот брат.

-Моето срце е скршено и така ми е тешко што ова го пишувам да не знам воопшто што да кажам. Вчера го изгубив брат ми, мојот најдобар пријател другата половина од своето срце, напишала сестрата на актерот.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста