Меган Маркл како дете била опседната со кралското семејство

Во легендарното интервју со Опра Винфри, Меган Маркл изјави дека не знаела ништо за кралското семејство.

Меган Маркл излажа кога јавно рече дека „никогаш не ги истражувала принцот Хари и кралското семејство“, тврди нејзината колешка актерка од серијата „Вистински домаќинки“.

Меган Маркл била голема обожавателка на кралското семејство

Меган Маркл била фотографирана пред Бакингемската палата кога имала 15 години и сите овие години била опседната со кралското семејство!

Лепела слики од Лејди Ди насекаде, ја имитирала цело време!

Како што растела, Меган Маркл сонувала да се сретне со принцот и да замине за Лондон. Додека била студентка, на сите страни лепела фотографии од принцезата Дајана и обожавала филмови со принцези и обични девојки кои се среќаваат со принцови.

– Нон стоп зборуваше за Дијана, имитираше во облеката, позираше пред огледалото – вели нејзината пријателка.

На крајот, стигнала до Лондон и успеала да се фотографира пред Бакингемската палата. Меган седи на оградата, а во позадина е Бакингемската палата. На сликата Меган Маркл има 15 години, а со неа е и Нинаки Прајд.

Меган тврди дека дури и не го „гуглала“ принцот Хари

За време на бомбастичното интервју со Опра Винфри, кое предизвика тектонско нарушување во односот помеѓу кралското семејство и војводата и војвотката од Сасекс, Меган Маркл тврди дека не знаела ништо за кралското семејство пред да се сретне со принцот Хари.

Колешките ја нападнале Меган затоа што добро знаела кој е Хари!

Леилани Дадинг (41), актерката во серијата „Вистински домаќинки“, тврди дека не верува во зборовите на нејзината поранешна колешка, бидејќи е незамисливо дека постои личност која не го „гуглала“ барем нејзиниот иден сопруг. Имено, Меган Маркл вила решена дека нејзината љубов со Хари е вистинска и како и дека е јасно изненадена кој е тој!

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста