Марија Шерифовиќ се стопи (фото)

Марија Шерифовиќ веќе некое време е на диета препишана од нутриционист.

Дека беше прилично дисциплинирана и дека од диетата има резултат, покажува фотографијата која Марија неодамна ја објави на својот Инсатграм.

ФОТО:ИНСАТГРАМ/МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ/ПРИНТСКРИН

Таа во едно од новите изданија на „Ѕвездите на Гранд“ откри дека ослабела 10 килограми, но веруваме дека сега тој број е променет.

Advertisements