„Lucky days” во НЕПТУН од 12-19 април – Време е за најголеми попусти!

„Lucky days” од 12-19 април во „Нептун” – продажна акција со најголеми попусти! Овие “Среќни денови”
потрошувачите ќе може да купуваат производи со најголеми попусти и до 60 рати. Разгледајте ги
понудите во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија или онлајн на Neptun.mk и изберете
од најголемиoт избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење и сушење, плотни, фурни,
лаптопи и таблети, мобилни телефони, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од
брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego,
Bosch, Tefal, Rowenta и многу други.

Акцијата важи за купување во Нептун продажните салони ширум Македонија, но и за онлајн
продажба преку веб сајтот Neptun.mk и преку нивната мобилна апликација за онлајн шопинг NEPTUN
достапна на Play Store и App Store. Не пропуштајте ја оваа идеална прилика за шопинг по супер цени,
посетете ги “Нептун” продавниците и уживајте во овие среќни денови!
Од одличните понуди може да ви препорачаме прекрасен 50 инчен LG смарт телевизор за само
23.999ден. Доаѓа Европско првенство во фудбал каде ќе игра и нашата репрезентација, опремете се
навреме и купете си нов голем смарт телевизор на големи попусти! Ако ви треба нов смартфон ајде во
Нептун и купете го моќниот Xiaomi Redmi 9 за само 8.499ден. Нептун е и најдобрата дестинација за ИТ
опрема и компјутери. Како топ понуда за овие Среќни денови, издвојуваме ASUS лаптоп со i3 процесор
10-та генерација, 4GB RAM и 256GB SSD за само 19.999ден., идеален избор и за работа и за настава!
Обновете ја вашата кујна со некоја од супер понудите. Изберете комплет вградни уреди за во кујна од
брендот BEKO и добијте неверојатни заштеди до 27%! Купете плотна, фурна, машина за садови,
микробранова печка и уживајте во готвењето. Ви треба и нов фрижидер? Добијте одлични попусти и
изберете фрижидер кој е со најнова технологија и со висока енергетска ефикасност. Застапени се
модели од најдобрите брендови како BEKO, LG, Samsung, Candy, Whirlpool, Bosch, Fuego. На промоција
се и мали апарати за домаќинство со попусти до 48%! Купете си нова правосмукалка, апарати за нега и
убавина, апарати за готвење и правење на здрави напитоци и остварете огромни заштеди!

„Нептун Македонија“ најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на
апарати за домаќинство, уреди за ладење и греење, телевизори, гејминг опрема, смартфони и ИТ
уреди, е присутна 22 год. на македонскиот пазар преку 25 продажни салони во 21 град во Македонија.
Со брендови во своето портфолио како Beko, LG, Samsung, Sony, Apple, Philips, Bosch, Asus, Huawei,
Hitachi, Fuego и многу други, „Нептун” е позициониран како апсолутен лидер на пазарот во државава.
Нептун Македонија има и широка палета на услуги за своите клиенти како: happy лојалната програма,
инстант кредити, дополнителни гаранции, премиум достава, онлајн продажба, мобилна апликација за
онлајн шопинг, кредитна и кешбек картичка haPPy MasterCard.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста